Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
01 02 03 04 05 06 07 08 09

Sołectwa i Sołtysi

 

Wykaz sołtysów:

Lp.

Nazwisko i Imię sołtysa

Wieś

Tel. kontaktowy

1

Szczęśniak Ewa

Aleksandrówka

508 003 423

2

Lekowska Maria

Danówka

508 004 253

3

Tomczuk Krzysztof

Dołha

508 004 254

4

Ciesielski Zbigniew

Drelów

508 004 255

5

Bartoszuk Danuta

Kwasówka

508 004 261

6

 Korneluk Krystyna

Leszczanka

508 004 264

7

Nazaruk Henryk

Łózki

508 004 271

8

Bojko Marian

Pereszczówka

508 004 272

9

Denisiuk Wiesław

Przechodzisko

508 004 275

10

Pawłowska Halina

Sokule

508 004 276

11

Kuźmiuk Eugeniusz

Strzyżówka

508 004 277

12

Leszczuk Marcin

Szachy

508 004 278

13

Magier Mirosław

Szóstka

508 004 301

14

Bahonko Adam

Witoroż

690 900 460

15

Kaparuk Jan

Worsy

508 004 303

16

Szabaciuk Eugeniusz

Wólka Łózecka

503 560 112

17

Kozłowiec Krystyna

Zahajki

508 004 456

18

Bieniek Tomasz

Żerocin

508 004 457

Skład osobowy Rad Sołeckich w poszczególnych sołectwach:

 Lp.

 Nazwisko i imię członka Rady Sołeckiej

 Sołectwo

1.

Dariusz Marczuk
Renata Zgrajek
Grażyna Wdowiak
Krzysztof Papiński

 Aleksandrówka

2.

Justyna Prokopiuk
Magdalena Romaniuk Nieprzecka
Marian Jamiuk

Danówka

3.

Waldemar Pietruk
Krzysztof Bernasiuk
Andrzej Szczepaniuk
Zdzisław Olesiejuk
Bernadetta Tomczuk

 Dołha

4.

Krzysztof Semeniuk
Daniel Strok
Andrzej Lewczuk
Tomasz Bałkowiec
Krystyna Maksymiuk
Andrzej Chodźko
Grzegorz Panasiuk
Michał Nestoruk

 Drelów

5.

Marzena Marczuk
Leszek Domański
Dariusz Włodarski
Krzysztof Skiba
Kamil Ładniak

 Kwasówka

6.

Borowik Artur
Borowik Bogdan
Waszczuk Krzysztof
Borowik Sylwia
Kozakiewicz Małgorzata

Leszczanka

7.

Janusz Michalski
Bogdan Grysiewicz
Zbigniew Stepaniuk
Katarzyna Zgorzałek
Magda Baran

Łózki

8.

Piotr Siłaczuk
Dorota Kulawczuk
Małgorzata Filipiuk
Włodzimierz Łaziuk
Eugeniusz Olesiejuk

Pereszczówka

 9.

Jerzy Kozłowiec
Andrzej Głowniak
Gabriel Antoniuk
Wiesław Szykut

Przechodzisko

10.

Jarosław Kowieski
Marek Krasuski
Zygmunt Kowieski
Edyta Kowieska

Sokule

11.

Andrzej Martyniuk
Anna Kupidura
Piotr Bachonko

 Strzyżówka

12.

Zbigniew Grądkowski
Teresa Baczkura
Krzysztof Saczuk
Edward Juchimiuk
Adam Leszczuk

 Szachy

13.

Mariusz Izdebski
Beta Nitycz
Mariusz Garbacik
Przemysław Kalinka
Krystyna Bondaruk

 Szóstka

14.

Edward Bahonko
Krzysztof Kościuczyk
Stanisław Kieczka
Dariusz Kieryluk

Witoroż

15.

Zenon Zalewski
Włodzimierz Bekulard
Dariusz Balak
Ewa Ołtuszyk
Justyna Woch

Worsy

16.

Henryk Jóźwik
Dorota Małoszuk
Marek Panasiuk
Agnieszka Jaroszuk
Szymon Hukaluk

 Wólka Łózecka

17.

 Tarasiuk Ewa
Wawdysz Jerzy
Maksymiuk Marian
Sawicki Jarosław
Nazaruk Zofia

Zahajki

18.

Jan Litwiniuk
Tadeusz Kurowski
Krzysztof Semeniuk
Anna Ostapiuk
Ryszard Jaszczuk

Żerocin

Urząd Gminy Drelów
Urząd Gminy w Drelowie,
ul. Szkolna 12, 21-570 Drelów, pow. bialski, woj. lubelskie
tel.: +48.(83) 372 32 21, fax: +48.(83) 372 00 37, email: drelow@drelow.pl, http://www.drelow.pl
NIP: 538 10 81 333, Regon: 030237500
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x